Cytat

Silence speaks so much louder than screaming tantrums.
Never give anyone an excuse to say that you're crazy.

~Taylor Swift

Kampanie społeczne: Zgazu Tanoga, Jak działa zdrowy człowiek

Cześć! dzisiaj przychodzę do Was z nietypowym temat, gdyż chciałabym powiedzieć nieco o dwóch akcjach, które są dla mnie strzałem w dziesiątkę.

Zgazu Tanoga
Problem prędkości na polskich drogach niestety wciąż jest. Sama jestem kierowcą i wiem, że czasem ciężko jechać po  niektórych drogach zgodnie z przepisami, ale wiem też, że zbyt duża prędkość zabija. Jak nie zabije kierowcy to zabije kogoś innego, kto akurat jechał tą samą drogą, może tym samym samochodem a może zwykłego pieszego. Uważam, że warto walczyć z piratami drogowymi i taka kampania na prawdę zostaje w głowie na dużej. Jest zabawna, ale jest też edukacyjna. Uczy jak powinno się jeździć na drodze, żeby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych.

Jak działa zdrowy człowiek?
To jest naprawdę świetna reklama tyczącą się dbania o nasz organizm! Osobiście uwielbiam pluszowe organy, więc jak jeszcze tańczą i śpiewają a do tego ich piosenka ma świetny przekaz to nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba! Spot ten zachęca nie tylko o dbania o siebie, ale też o dowiadywaniu się o tym co i jak wpływa na nasz organizm. Oprócz samego filmu i fanpage na facebooku możemy jeszcze poczytać wiele ciekawych artykułów na stronie Ministerstwa Zdrowia o funkcjonowania naszego ciała.
Szkoda, że ta akacja jest tak mało rozpowszechniona, szczególnie że jest porusza problem, który w Polsce jest bardzo popularny. Zachęcam do czytania i podawania dalej!

Jak działa zdrowy człowiek                   Ministerstwo Zdrowia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WS | x x.